11 دلیل کارواش بدون آب

11 دلیل قانع کننده که چرا باید از محصولات کارواش بدون آب با مارکهای معتبر بر روی خودروی خود استفاده کنید:

حدود 30 سال است که محصولات کارواش بدون آب با برند های مختلف در بازار وجود دارند و تقریباً در هر کشوری یافت می شوند. در اینجا فهرست کوتاهی از دلایل ارائه شده است که چرا استفاده از محصولات کارواش بدون آب بر روی خودرو، وسائل نقلیه سنگین، قایق، یا هواپیما ایده خوبی است.

1- گرد و خاک، دوده، و چربی را به آسانی از روی سطوح مختلف پاک می کند. تنها کافیست محصول بدون آب را روی سطح مورد نظر اسپری کرده و با یک دستمال میکروفایبر به آرامی روی سطح بکشید و آن را تمیز کنید.

2- رنگ، شیشه، و پلاستیک را بلافاصله همزمان با تمیز کردن گرد و خاک پولیش می کند و چنان ظاهر متفاوت و درخشانی به آن می دهد که به آسانی متوجه این درخشندگی خواهید شد.

3- با ایجاد سطحی نرم، صاف، و غیر چسبنده که آب را به صورت قطره قطره دفع می کند از سطح مورد نظر محافظت می کند.

4- این سطح فوق العاده نرم و صاف همچنین تجمع و نشست گرد و خاک بر روی سطوح را تا هفته ها کاهش می دهد و این بدان معناست که یک الی دو هفته نیازی به تمیز کردن خودرو نیست.

5- استفاده از محصولات با کیفیت کارواش بدون آب این امکان را برای شما فراهم می کند تا تنها با مصرف یک فنجان آب خودروی خود را بشویید.

6- در این روش شست و شو، بر خلاف کارواش سنتی، بیش از 10 لیتر آب هدر نمی رود و آلاینده ها و آب آلوده وارد سیستم آب های زیر زمینی نمی شود.

7- استفاده از این محصولات آسان است و با محیط زیست و پوست شما سازگار هستند.

8- این محصولات بر روی انواع سطوح و مکان های مختلف از قبیل آشپزخانه، محل کار، و سرویس بهداشتی قابل استفاده هستند.

9- از این محصولات می توان در زیر نور خورشید و بر روی سطوح مرطوب نیز استفاده کرد. اما برای حصول بهترین نتیجه در سایه استفاده شود.

10- یک بطری یک لیتری قادر است 10-5 خودروی سایز متوسط را در حدود 30-20 دقیقه تمیز کند.

11- با استفاده از این محصولات دیگر نیازی به مراجعه به کارواش نیست و شما می توانید به راحتی و در هر مکانی که بخواهید (خیابان، پارکینگ، پارک، ساحل،…) خودروی خود را تمیز کنید

مطالب زیر را از دست ندهید :

کارواش بخار سیار

هزینه راه اندازی کارواش بخار

معایب کارواش بخار

کارواش بخار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *