کارواش بخار – مزایا و معایب کارواش بخار

همان طور که از اسم این محصول نیز استنباط میشود کارواش با استفاده از بخار صورت میگیرد، بخار با توجه به این که گاز میباشد و حالت فیزیکی ندارد به همین دلیل به همه جا می تواند برود و همه ی جاهای ممکن را شسشتو دهد . داخل ماشین داخل درزها داخل سوراخ ها داخل موتور و … . یکی از عمده دلیل اصلی برای تهیه کارواش بخار صرفه ی اقتصادی ان است . کارواش نانو بخار با استفاده از تکنولوژی که در ساخت ان انجام میشود دارای عملکردی بسیار قوی برای شسشتوی ماشین می باشد . شرکت صنایع ماشین سازی فناوران تولید کننده انواع کارواش بخار بوده که با توجه به کیفیت بسیار بالای کارواش نانو بخار شرکت ما ، به سایر کشور ها نیز صادرات انجام می گردد .

شستشوی داخل ماشین ( اتاق ) موتورشویی ، درها و هر جایی که فکر کنید توسط دستگاه کارواش بخار قابل شتسشو میباشد . اما سوال اینجاست که ایا کارواش بخارشوی فقط مخصوص ماشین است ؟ جواب نخیر است چرا که با استفاده از این دستگاه می توانید هر کجا که نیاز به شستشو بود استفاده کنید قدرت پاک کنندگی دستگاه کارواش بخار نانو به قدری زیاد می باشد که تمام چربی ها و کثیفی ها را از بین می برد . این دستگاه کارواش نانو در دو مدل کارواش بخار ثایت و کارواش بخار سیار تولید میشود که می توانید با استفاده از مدل سیار به هر جا این دستگاه را ببرید . کارواش بخار با اتصال به منبع آب و با پر کردن مخزنش اقدام به تولید بخار کرده که با قدرت و سرعت بسیار زیاد از طریق نازل های های به بیرون پاشیده می شود . کارواش بخار را هم می توان به صورت خانگی و هم صنعتی استفاده نمود لیست قیمت این محصول را از طریق تماس استعلام نمایید .

کارواش بخار

کارواش بخار

برای تامین برق مورد نیاز نیز دستگاه کارواش بخار به برق شهری متصل میشود . ارسال به تمام شهرهای ایران  کارواش بخار در ارومیه با توجه به افزایش استفاده از کارواش بخار و آگاهی عموم مردم از کاربرد این محصول ، شما مشتریان نیز با خرید و راه اندازی کارواش بخار سهمی در این بازار رو به رشد داشته باشید . شرکت ما با خدمات قبل و بعد از فروش خود توانسته تمامی مشتریان خود را راضی نگه دارد برای خرید تماس بگیرید و از شرایط ویژه فروش ما مطلع گردید . شرکت فناوران برای رفاه شما و با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی جامعه کارواش نانو بخار را به صورت اقساطی نیز به فروش می رساند . کارشناسان ما با افتخار آماده ی شنیدن صدای گرم شما هستند همین حالا تماس بگیرید . با تشکر از انتخاب شما و حمایت از تولید ملی . غسيل السيارات بالبخار

در این مقاله قصد داریم به مزایا کارواش بخار بپردازیم البته در این بین به معایب احتمالی کارواش بخار نیز خواهیم پرداخت پس در ادامه با ما همراه باشید .

دستگاه کارواش بخار امروزه اکثر کارواش داران برای افزایش کیفیت شستشو و کاهش هزینه های مصرف آب اقدام به خرید و نصب کارواش بخار کرده اند که این امر نیز بسیار سودمند خواهد بود . کارواش نانو بخار با شستشوی بسیار بیشتر به تمام قسمت های خودرو نفوذ کرده و تمام قسمت های خودرو را شستشو می دهد . با توجه به این که کارواش بخارشوی تمام روغنها و چربی ها موجود در ماشین را تمیز میکند همین امر باعث ماندگاری بیشتر در تمیزی خودرو می شود . برای تهیه دستگاه کارواش بخار نانو صنایع ماشین سازی فناوران تماس بگیرید .

 شماره تماس واحد فروش کارواش بخار کارخانه فناوران : ۹۱ ۲۷ ۲۵ ۳۲ ۰۴۴

– کارواش های قدیمی و آبی توانایی شستشوی صندلی ها و توشویی ماشین را بدین صورت که کارواش بخار انجام میدهد ، ندارند . به همین جهت نیاز به به بخارشویی همیشه وجود دارد . و تقاضای مشتریان در حال افزایش میباشد . کیفیت شستشو با کارواش بخار حرف اول است .تمام کسانی که ماشین خود را برای شستشو می آورند این مهم یعنی کیفیت شستشو در اولویت آنهاست . قدرت بالای شستشو و نقاط ریز و نقاطی که امکان دسترسی به آنها نیست مانند کانال کولرها و جلوپنجره و لای دربها و… تمام نقاط دست نیافتنی .

کارواش بخار فناوران

مزایا کارواش بخار

برخی ها می گویند دمالی بالای کارواش بخار به خودرو آسیب می رساند که باید گفت : رنگ کوره ای ماشین تا ۴۰۰ درجه حرارت را میتواند تحمل کند و خودرو هایی که بتازگی رنگ شده اند تا ۲۵۰ درجه . در حالی که کارواش بخار ۱۲۰ درجه حرارت دارد و مسیری که طی میکند تا به انتهای شلنگ برسد به شدت افت دما پیدا میکند به نحوی که حتی مشکلی بر روی قطعات فایبر گلاس هم بوجود نمی آورد .

– مصرف آب کمتر : کارواش بخار نسبت به سایر کارواش ها از مصرف آب بسیار پایینی برخوردار می باشد . با پر کردن مخزن آب کارواش بخار می توانید چندین خودرو را شستشو دهید و از آن لذت ببرید .

– از بین برنده ی باکتری ها و بوی بد داخل ماشین : همیشه بعد از مدتی داخل ماشین پر از گرد و غبار میشود این گرد و غبار به جاهای نفوذ میکنند که دست نمیتواند انها را پاک کند مثلا جای کولر اما ایا می توان با کارواش آب این قسمت ها را شستشو داد جواب خیر است بر همین اساس کارواش بخار وارد کار شده و با نفوذ به این قسمت های مشکل ماشین را تمیز میکنند . در اکثر موارد از داخل ماشین بوی نامطبوعی می آید که با کارواش بخار داخل ماشین این بو از بین می رود .

– پولیش خودرو : بله پولیش با توجه به قدرت این نوع کارواش بخار به راحتی سطح ماشین را از هر نوع کثیفی و چربی پاک کرده و به رنگ ماشین جلایی دوباره میدهد .

– بدون نیاز به مواد شوینده و … : در استفاده از کارواش بخار به هیچ چیزی نیاز ندارید و تنها کافیست دستگاه کارواش نانو بخار را به برق زده اقدام به پاک کردن ماشین کنید . بعد از شستشو با این نوع کارواش حتما شگفت زده خواهید شد .

کارواش بخار

معایب کارواش نانو بخار

معایب کارواش بخار : اگر انصاف را در نظر بگیریم ما نتوانستیم هیچ عیبی برای کارواش نانو بخار پیدا کنیم . و هم چنین بازخوردهایی که از مشتریان خود داشته ایم همگی رضایت کامل از کارواش بخار را داشتند . اگر شما در استفاده از کارواش بخار به عیبی برخورد کرده اید از طریق همین صفحه و قسمت ارسال نظرات آن را با ما در میان بگذارید .

البته هیچ چیزی بدون عیب نیست و شاید کارواش بخار نیز دارای معایبی باشد . اما ما نتوانستیم عیبی برای این دستگاه پیدا کنیم معایب کارواش نانو بخار در حقیقت صفر است . برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید .

برخی از سوالات شما که ممکن است بپرسید :

کارواش بخار چیست ؟
کارواش بخار یک سیستم جدید در بحث شستشوی ماشین می باشد که با استفاده از یک مخزن بخار که آب ورودی به آن به بخار تبدیل میشود و از طریق یک نازل توسط این بخار می توان خودروی مورد نظر را مورد تمیزکاری و شستشو قرار داد .

معایب و مزایا کارواش بخار چیست ؟
در اصل برخلاف برخی که فکر میکنند کارواش بخار باعث از بین بردن رنگ بدنه خودرو می شود اصلا و ابدا این موضوع صحت ندارد و هیچ عیبی این سیستم ندارد . مزایا کارواش بخار هم فراوان می باشد که می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید .

قیمت دستگاه کارواش بخار چقدر است ؟
با توجه به نوع ظرفیت کارواش بخار قیمت متغییر می باشد ولی قیمت از هفت هشت میلیون شروع میشود تا سی میلیون تومان ، شما بنا به نیاز خودتون میتونید قیمت مقرون به صرفه تر را انتخاب کنید . برای خرید زنگ بزنید .

مطالب زیر را از دست ندهید :

کارواش بخار سیار

هزینه راه اندازی کارواش بخار

درآمد کارواش بخار

url('20 پاسخ به “کارواش بخار – مزایا و معایب کارواش بخار”
 1. سلام ، کارواش بخار طبق تعاریف شما از سایر روشها بهتره ، البته جهت شستشوی داخل و بیرون ،
  اگر لطف کنید هزینه راه اندازی واحد سیار و حتی ثابت رو برایم ایمیل کنید.
  چند نوع دستگاه دارید و مقایسه با مدلهای داخلی و خارجی
  آیا داخل پاکینگها هم می توان استفاده کرد. چه پارکینگ خصوصی و چه عمومی ، در موقع بخار شو چه مقدار پسابه دارد.
  زمان بخارشویی کامل چند دقیقه است.
  آیا می توان موتور رو هم شست . البته هر ماشین کثیفی هایی دارد که روی زمین ریخته می شد.

   1. ادرس وشرایط اقساطی دارین برای خرید
    سلام
    من کارواش دارم می خوام بخار رو راه بندازم کارواش من هم تو ارومیه هست

 2. با سلام خدمت همه شما
  من میخوام کارواش سیار راه بندازم
  اینجور ک شما گفتید هیچ مشکلی نداره
  یعنی اینکه میشه به نحو احسنت این کارو انجام داد با رضایت 100%
  مشتری
  با سرمایه کم و سود زیاد
  خواهش میکنم راهنمایی کنید منو ممنون
  0917435****

 3. سلام خسته نباشیدممنون بااین تولیدات منحصربفردبنده چندمدتی هست درموردکارواش بخارتحقیق میکنم بلاخره قانع شدم کارواش بخارسیارراه اندازی کنم لطف قیمت وهکلیه هزینه بادیگ بخارونصب برروی وانت رولطف کنین تابنده دراین موردتصمیم نهایی خودم روبگیرم.0914767****قاسمی

  1. با سلام واحترام
   واقعا خیلی جالب بود من ساکن رامهرمز یکی از شهرهای استان خوزستان می‌باشم اگه بخوام کارواش سیار و داشته باشم چه کار باید انجام بدهم و هزینه خود دستگاه چقدر میشه

   1. سلام بنده میخوام یه کارواش راه اندازی کنم و میخوام فرق بین کارواش با آب و بخار رو بدونم هم از نظر اقتصادی هم به صرفه بودن لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام بله شماره تماس شما به کارشناسان جهت برقراری تماس با شما در خصوص راه اندازی کارواش بخار سیار ، ارجاع داده شد

 4. باسلام من در حال مجوز و وام کسب و کار برای راه اندازی کارواش اتوماتیک تونلی هستم ایا کارواش بخار در کنار این طرح جواب میده یا خیر متشکرم 0919166****

 5. سلام.نمیدونم والامن اینجوربرآوردکردم که سرعت کارواش کردن ی ماشین به سبک بخارباکارواش کردن به سبک فشارآب قوی کندتراست وزمان بیشتری لازم داره امادقیق تره.واینکه توکارواش بخارفکرکنم مصرف گازیابرق بیشترباشه بخاطردستگاه بخار.من قصددارم کارواش ثابت بزنم لطفاراهنماییم کنیدوباهام تماس بگیرید.ممنون.0913216****

 6. باسلام قیمت دستگاه کارواش بخار اتوماتیک و احتمالا شرایط فروش اقساطی را اگر دارید لطف کنید عنایت کنید 091328093**

 7. سلام می‌خوام کارواش بزنم دنبال وسایل کارواش بودم که با دستگاه بخار شوی شما آشنا شدم ممنون میشم که بگین چقدر سرمایه لازم دارم تا بتونم یه کارواش بخار سیار بزنم چه مدل دستگاهی بخرم و آیا ثابت بهتره یا سیار با تشکر 091627534**حیدری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *