هزینه راه اندازی کارواش بخار

در این مقاله سعی خواهیم کرد تا هزینه راه اندازی کارواش بخار را شرح دهیم ( احداث ) پس در ادامه مطلب در سایت صنایع ماشین سازی فناوران با ما باشید .

نکته : برای خرید دستگاه کارواش نانو بخار با صنایع ماشین سازی فناوران تماس بگیرید : ۰۴۴۳۲۲۵۲۷۹۱

قبل از هر چیزی باید بگوییم که هزینه راه اندازی کارواش بخار نسبت به سایر کارواش ها از جمله کارواش اتوماتیک و کارواش سنتی ، بسیار بسیار پایین بوده و سطح سود بیشتری دارد . و قیمت دستگاه کارواش نانو بخار و هزینه راه اندازی کارواش نانو بخار هر چه باشد به دلیل سود بالایی که پس از راه اندازی احداث و شروع کار به دستتان می رسد و بازگشت اقتصادی سریع آن، ناچیز است. دستگاه کارواش بخار ساخت ماشین سازی های ایران براساس گزارشات شرکت ها به مراتب از دستگاه های کارواش بخار خارجی برتر بوده و قیمت پایین تری نسبت به آن دارد. دستگاه کارواش نانو بخار برای راه اندازی خدماتی به ماشین ها می تواند در مناطق صنعتی شهر که بیشتر تعمیرگاه ها و خدماتی های ماشین آلات سبک و سنگین قرار دارد باشد .

آیا از کارواش بخار تنها برای شستشو ماشین استفاده میشود ؟ قطعا جواب نخیر است شما می توانید با خرید کارواش نانو بخار سیار و راه اندازی و احداث آن از راه های مختلف از طریق شستشوی بخارشوی به درامد برسید بر فرض مثال انواع کارخانجات کارگاه ها و … بدشت برای پاک کردن دستگاه های خود نیاز دارند تا دستگاه هایشان شستشو شود شما می توانید با حضور در محل اقدام به شستشو با دستگاه بخار نمایید . همان طور که گفتیم تنها دستگاه نانو بخار به کارواش محدود نمی شود و از ان برای مصارف مختلف مثل قطعه شویی و … نیز می توانید استفاده کنید .  قطعا کیفیت این کار به مراتب خیلی بالاتر می باشد چرا که با کارواش نانو بخار نه ریخت و پاشی در میان است و نه چیزی .

هزینه راه اندازی کارواش : برای راه اندازی کارواش معمولی کوچک به حداقل ۶ میلیون برای خرید فقط تجهیزات نیاز دارید و برای تاسیس کارواش بزرگتر تا ۲۵ میلیون فقط برای تهیه ی تجهیزات نیاز دارید . برای ایجاد کارواش بخار شما به حداقل ۹ تا ۳۰ میلیون نیاز دارید و برای ایجاد کارواش اتوماتیک بین ۶۰ تا ۱۲۰ میلیون فقط برای تهیه ی تجهیزات نیاز دارید. پس با یه حساب سر انگشتی قطعا متوجه شده اید که کارواش نانو بخار بسیار به صرفه تر می باشد .

مطالب مرتبط :

کارواش بخار سیار

معایب کارواش بخار

کارواش بخار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *