هزینه راه اندازی کارواش بخار

در این مقاله سعی خواهیم کرد تا هزینه راه اندازی کارواش بخار را شرح دهیم ( احداث ) پس در ادامه مطلب در سایت صنایع ماشین سازی فناوران با ما باشید .

نکته : برای خرید دستگاه کارواش نانو بخار با صنایع ماشین سازی فناوران تماس بگیرید : 04432252791

قبل از هر چیزی باید بگوییم که هزینه راه اندازی کارواش بخار نسبت به سایر کارواش ها از جمله کارواش اتوماتیک و کارواش سنتی ، بسیار بسیار پایین بوده و سطح سود بیشتری دارد . و قیمت دستگاه کارواش نانو بخار و هزینه راه اندازی کارواش نانو بخار هر چه باشد به دلیل سود بالایی که پس از راه اندازی احداث و شروع کار به دستتان می رسد و بازگشت اقتصادی سریع آن، ناچیز است. دستگاه کارواش بخار ساخت ماشین سازی های ایران براساس گزارشات شرکت ها به مراتب از دستگاه های کارواش بخار خارجی برتر بوده و قیمت پایین تری نسبت به آن دارد. دستگاه کارواش نانو بخار برای راه اندازی خدماتی به ماشین ها می تواند در مناطق صنعتی شهر که بیشتر تعمیرگاه ها و خدماتی های ماشین آلات سبک و سنگین قرار دارد باشد .

آیا از کارواش بخار تنها برای شستشو ماشین استفاده میشود ؟ قطعا جواب نخیر است شما می توانید با خرید کارواش نانو بخار سیار و راه اندازی و احداث آن از راه های مختلف از طریق شستشوی بخارشوی به درامد برسید بر فرض مثال انواع کارخانجات کارگاه ها و … بدشت برای پاک کردن دستگاه های خود نیاز دارند تا دستگاه هایشان شستشو شود شما می توانید با حضور در محل اقدام به شستشو با دستگاه بخار نمایید . همان طور که گفتیم تنها دستگاه نانو بخار به کارواش محدود نمی شود و از ان برای مصارف مختلف مثل قطعه شویی و … نیز می توانید استفاده کنید .  قطعا کیفیت این کار به مراتب خیلی بالاتر می باشد چرا که با کارواش نانو بخار نه ریخت و پاشی در میان است و نه چیزی .

هزینه راه اندازی کارواش : برای راه اندازی کارواش معمولی کوچک به حداقل ۶ میلیون برای خرید فقط تجهیزات نیاز دارید و برای تاسیس کارواش بزرگتر تا ۲۵ میلیون فقط برای تهیه ی تجهیزات نیاز دارید . برای ایجاد کارواش بخار شما به حداقل ۹ تا ۳۰ میلیون نیاز دارید و برای ایجاد کارواش اتوماتیک بین ۶۰ تا ۱۲۰ میلیون فقط برای تهیه ی تجهیزات نیاز دارید. پس با یه حساب سر انگشتی قطعا متوجه شده اید که کارواش نانو بخار بسیار به صرفه تر می باشد .

مطالب مرتبط :

کارواش بخار سیار

معایب کارواش بخار

کارواش بخار

url('7 پاسخ به “هزینه راه اندازی کارواش بخار”
  1. سلام برای راه اندازی کارواش بخارسیار چقدر سرمایه می‌خوام و به چه چیزهایی نیاز دارم قیمت دستگاه چنده فقط همین دستگاه و می‌خوام یا وسایل دیگه ای هم هست ممنون میشم راهنماییم کنید

  2. سلام ودرود
    لطفا درصورت امکان هزینه راه اندازی کارواش بخار در یک شهر کوچک چه میزان میباشد؟
    هزینه تمام لوازم مورد نیاز.

    1. سلام در مورد هزینه راه اندازی کارواش بخار باید گفت که با توجه به نوسانا بازار بهتر است که بروز تماس بگیرید معمولا از ده میلیون میشه راه اندازی نمود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *