هزینه راه اندازی کارواش بخار

در این مقاله سعی خواهیم کرد تا هزینه راه اندازی کارواش بخار را شرح دهیم پس در ادامه مطلب در سایت صنایع ماشین سازی فناوران با ما باشید .

قبل از هر چیزی باید بگوییم که هزینه راه اندازی کارواش بخار نسبت به سایر کارواش ها از جمله کارواش اتوماتیک و کارواش سنتی ، بسیار بسیار پایین بوده و سطح سود بیشتری دارد . و قیمت دستگاه کارواش نانو بخار و هزینه راه اندازی کارواش نانو بخار هر چه باشد به دلیل سود بالایی که پس از راه اندازی و شروع کار به دستتان می رسد و بازگشت اقتصادی سریع آن، ناچیز است. دستگاه کارواش بخار ساخت ماشین سازی های ایران براساس گزارشات شرکت ها به مراتب از دستگاه های کارواش بخار خارجی برتر بوده و قیمت پایین تری نسبت به آن دارد. دستگاه کارواش نانو بخار برای راه اندازی خدماتی به ماشین ها می تواند در مناطق صنعتی شهر که بیشتر تعمیرگاه ها و خدماتی های ماشین آلات سبک و سنگین قرار دارد باشد .

آیا از کارواش بخار تنها برای شستشو ماشین استفاده میشود ؟ قطعا جواب نخیر است شما می توانید با خرید کارواش نانو بخار سیار از راه های مختلف از طریق شستشوی بخارشوی به درامد برسید بر فرض مثال انواع کارخانجات کارگاه ها و … بدشت برای پاک کردن دستگاه های خود نیاز دارند تا دستگاه هایشان شستشو شود شما می توانید با حضور در محل اقدام به شستشو با دستگاه بخار نمایید . قطعا کیفیت این کار به مراتب خیلی بالاتر می باشد چرا که با کارواش نانو بخار نه ریخت و پاشی در میان است و نه چیزی .

هزینه راه اندازی کارواش : برای راه اندازی کارواش معمولی کوچک به حداقل ۶ میلیون برای خرید فقط تجهیزات نیاز دارید و برای تاسیس کارواش بزرگتر تا ۲۵ میلیون فقط برای تهیه ی تجهیزات نیاز دارید . برای ایجاد کارواش بخار شما به حداقل ۹ تا ۳۰ میلیون نیاز دارید و برای ایجاد کارواش اتوماتیک بین ۶۰ تا ۱۲۰ میلیون فقط برای تهیه ی تجهیزات نیاز دارید. پس با یه حساب سر انگشتی قطعا متوجه شده اید که کارواش نانو بخار بسیار به صرفه تر می باشد .

مطالب مرتبط :

کارواش بخار سیار

معایب کارواش بخار

کارواش بخار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *