کارواش بخارشوی صنعتی | قیمت انواع بخارشوی صنعتی

صنایع ماشین سازی فناوران بزرگترین تولید کننده کارواش بخارشوی در ایران  جهت سفارش محصول تماس بگیرید .

این روز ها با گسترش روز افزون کارواش بخار صنعتی و کارواش نانو بخار در کشور ، کارواش هایی که عملیات شستشو و تمیز کاری تانکر های سوخت و تانکر های حمل انواع مواد نفتی شامل روغن ها ، مازوت ، گازوئیل را بصورت سنتی انجام می دادند می توانند با دستگاه های کارواش بخار صنعتی ، استیم بخار شرکت فناوران به بهترین شکل و راحترین روش انجام دهند که کار تمیز کاری این تانکر ها خیلی راحتتر شده و دیگر نیازی به شستشوی دستی با زحمت های زیاد نمی باشد .
با گسترش استفاده از بخارشوی بزرگ جهت شستشوی تانکر های سوخت ۳۰٫۰۰۰ لیتری ، ۲۰٫۰۰۰ لیتری و ۱۰٫۰۰۰ لیتری می توانید از انواع دستگاههای کارواش بخار این شرکت با ظرفیت های متفاوت استفاده نمایید که می توانید جهت اطلاعات بیشتر با همکاران قسمت فروش این شرکت در تماس باشید .

شماره تماس : ۹۱ ۲۷ ۲۵ ۳۲ ۰۴۴

با این نوع دستگاههای مخصوص استیم بخار شستشوی تانکر های سوخت می توانید ظرف مدت ۱ الی ۲ ساعت انواع مواد نفتی شامل روغن ها ، مازوت ، گازوئیل را به بهترین شکل و راحتترین روش تمیز نمایید .
و در صورت که نیاز دارید چندین تانکر سوخت را همزمان با بخار شو استیم تمیز نمایید می توانید از ظرفیت های بالاتر دستگاهای دیگ بخار ، کارواش بخار این شرکت بهره ببرید .

کارواش بخارشوی صنعتی

کارواش بخارشوی صنعتی

با پیشرفت تکنولوژی قطعا بایستی انجام کارها هر روز آسان تر گردد . از همین رو اکثر کارخانجات و مراکز صنعتی قطعا نیاز به نظافت و شستشو دارند که با توجه به صنعتی بودن مجموعه ، روغن و سایر مشتقات ان در این محل ها بسیار موجود می باشد که برای شستشوی با استفاده از کارواش عادی به سختی امکان پذیر است اما کارواش بخار شوی صنعتی به راحتی و با قدرت بسیار بالا و با کیفیت بالا کار شستشو رو انجام میدهد . با استفاده از کارواش بخار شوی صنعتی می توانید کار قطعه شویی دستگاه شویی و … را به راحتی تمام انجام دهید  . با استفاده از کارواش بخار شوی صنعتی سیار دیگر نیاز به جابجایی دستگاه های خود ندارید .

قیمت کارواش بخار شوی صنعتی با توجه به ظرفیت آن متغییر است از همین رو با کارشناسان صنایع ماشین سازی فناوران تماس بگیرد و بعد از مشاوره ایی که دریافت میکنید ظرفیت کارواش بخار شوی صنعتی خود را تعیین کرده و قیمت را دریافت میکنید . برای خرید نیز بعد از ارسال پیش فاکتور برای شما الباقی مراحل را کارشناسان ما راهنمایی میکنند . با تشکر از شما

مطالب زیر را از دست ندهید :

درآمد کارواش بخار

کارواش سیار

معایب کارواش بخار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *