کارواش بخارشوی صنعتی | قیمت انواع بخارشوی صنعتی

صنایع ماشین سازی فناوران بزرگترین تولید کننده کارواش بخارشوی در ایران  جهت سفارش محصول تماس بگیرید .

این روز ها با گسترش روز افزون کارواش بخار صنعتی و کارواش نانو بخار در کشور ، کارواش هایی که عملیات شستشو و تمیز کاری تانکر های سوخت و تانکر های حمل انواع مواد نفتی شامل روغن ها ، مازوت ، گازوئیل را بصورت سنتی انجام می دادند می توانند با دستگاه های کارواش بخار صنعتی ، استیم بخار شرکت فناوران به بهترین شکل و راحترین روش انجام دهند که کار تمیز کاری این تانکر ها خیلی راحتتر شده و دیگر نیازی به شستشوی دستی با زحمت های زیاد نمی باشد .
با گسترش استفاده از بخارشوی بزرگ جهت شستشوی تانکر های سوخت 30.000 لیتری ، 20.000 لیتری و 10.000 لیتری می توانید از انواع دستگاههای کارواش بخار این شرکت با ظرفیت های متفاوت استفاده نمایید که می توانید جهت اطلاعات بیشتر با همکاران قسمت فروش این شرکت در تماس باشید .

شماره تماس : ۹۱ ۲۷ ۲۵ ۳۲ ۰۴۴

با این نوع دستگاههای مخصوص استیم بخار شستشوی تانکر های سوخت می توانید ظرف مدت 1 الی 2 ساعت انواع مواد نفتی شامل روغن ها ، مازوت ، گازوئیل را به بهترین شکل و راحتترین روش تمیز نمایید .
و در صورت که نیاز دارید چندین تانکر سوخت را همزمان با بخار شو استیم تمیز نمایید می توانید از ظرفیت های بالاتر دستگاهای دیگ بخار ، کارواش بخار این شرکت بهره ببرید .

کارواش بخارشوی صنعتی

بخارشوی صنعتی

با پیشرفت تکنولوژی قطعا بایستی انجام کارها هر روز آسان تر گردد . از همین رو اکثر کارخانجات و مراکز صنعتی قطعا نیاز به نظافت و شستشو دارند که با توجه به صنعتی بودن مجموعه ، روغن و سایر مشتقات ان در این محل ها بسیار موجود می باشد که برای شستشوی با استفاده از کارواش عادی به سختی امکان پذیر است اما کارواش بخار شوی صنعتی به راحتی و با قدرت بسیار بالا و با کیفیت بالا کار شستشو رو انجام میدهد . با استفاده از کارواش بخار شوی صنعتی می توانید کار قطعه شویی دستگاه شویی و … را به راحتی تمام انجام دهید  . با استفاده از کارواش بخار شوی صنعتی سیار دیگر نیاز به جابجایی دستگاه های خود ندارید .

قیمت کارواش بخار شوی صنعتی با توجه به ظرفیت آن متغییر است از همین رو با کارشناسان صنایع ماشین سازی فناوران تماس بگیرد و بعد از مشاوره ایی که دریافت میکنید ظرفیت کارواش بخار شوی صنعتی خود را تعیین کرده و قیمت را دریافت میکنید . برای خرید نیز بعد از ارسال پیش فاکتور برای شما الباقی مراحل را کارشناسان ما راهنمایی میکنند . با تشکر از شما

بخارشوی صنعتی دستگاهی است که در آن بخار درداخل یک دیگ بخار تولید می شود , این دیگ بخار در واقع بخشی از دستگاه بخار شوی صنعتی می باشد که بخار مورد نیاز بخار شوی در آن تولید میشود و مقدار بخار تولید شده , حداکثر حرارت خروجی دستگاه به گنجایش و ظرفیت دیگ بخار و البته توان آن بستگی دارد. این دیگ بخار دمای آب ورودی به دستگاه بخار شوی را افزایش داده تا بتواند بخاری با فشار بالا و همچنین میزان رطوبت پایینی تولید کند. میتوان گفت بخار شوی, یک دستگاه اتومات مخصوص نظافت است که از بخار آب برای خشک کردن، شستشو , تمیزی و استریلیزه کردن سطوح گوناگون استفاده می کند.هر چه قدر حرارتی که توسط دستگاه بخار شوی تولید می شود بیشتر باشد قدرت بخار خارج شده از دستگاه بخارشوی در تمیز کردن و شستشوی سطوح و اماکن  مختلف نیز بیشتر خواهد بود. در واقع حرارت یا دمای بخار تولید شده  توسط دستگاه , انرژی مورد نیاز را برای از بین بردن هر گونه آلودگی از سطوح فراهم می نماید . دمای حرارت تولید شده توسط بخار آب همه ی آلاینده ها را از سطوح مورد نیاز به راحتی جدا کرده و سیستم مکش هم به صورت همزمان باعث جلوگیری از تجمیع آلاینده ها می شود.

یکی از خصوصیات مهم دستگاه های بخار شوی صنعتی مجهز بودن آن ها به سیستم مکش می باشد , بدین وسیله تمامی آلودگی هایی که از سطوح کثیف جمع آوری شده در مخزن دستگاه باقی می مانند و بدین صورت از محیط دور می شوند.

همه ی دستگاه های بخار شوی صنعتی مجهز به یک سری پارامترها و تجهیزات می باشند من جمله مخزنی که مواد شوینده در آن قرار می گیرند و همچنین انواع نازل ها که هر کدام به نوبه ی خود باعث بهبود عملکرد و کارایی دستگاه و هم چنین بهتر شدن کیفیت شستشو می شوند.

یک دستگاه بخار شوی صنعتی به طور مداوم با آب و بخار سر و کار دارد بدین جهت میزان مقاومت دستگاه بخار شوی در برابر زنگ زدگی بدنه و حتی خوردگی بسیار حائز اهمیت می باشد و لذا بدنه ی دستگاه از جنس stainless steel انتخاب و ساخته می شود .

از دیگر موارد مهم در مورد دستگاه های بخار شوی صنعتی این است که دستگاه قادر به تولید بخار مداوم باشد که این مورد خود به تنهایی نیاز به تجهیزات و دیگ بخاری با ظرفیت بالاتر دارد تا بتواند بدون فوت وقت بخار آب تولید نماید.

دستگاه های بخارشوی در  چندین رده خانگی/ تجاری و صنعتی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. که مدل های بخارشوی صنعتی در قیاس با سایر مدل ها با توجه به  اینکه دارای ظرفیت های بالاتری هستند، و هم چنین به دلیل قابلیت عملکرد پیوسته ای که دارند و توانایی در پرتاب بخار با قدرت بالا و درجه حرارت بالاتر, دستگاه های قدرتمندتری هستند . این دستگا ها قادر هستند هر گونه آلودگی عمیق را از بین برده و در اکثر محیط ها و اماکن بهداشتی و مسافرتی و اقامتی  من جمله هتل ها , آشپزخانه های صنعتی , رستوران ها , دامداری ها , صنایع بسته بندی , بیمارستان ها و کارخانه جات صنعتی جهت از بین بردن هر گونه آلودگی از سطوحی مانند کف , پنجره ها , و دیوار و … به کار می روند.

مطالب زیر را از دست ندهید :

درآمد کارواش بخار

کارواش سیار

معایب کارواش بخار

url('2 پاسخ به “کارواش بخارشوی صنعتی | قیمت انواع بخارشوی صنعتی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *