ضد عفونی با بخار – دستگاه ضد عفونی انسان با بخار

در شرایط کنونی و وجود ویروس کرونا ، نیاز به ضد عفونی بیش از بیش شده است و هر انسانی نیاز به ضد عفونی و استریل شدن دارد . بخار همواره یکی از روش های پیشرو در از بین بردن انواع میکروب و ویروس و .. بوده است به خاطر اینکه هم دمای لازم برای برای از بین بردن باکتری را دارد و هم با توجه به این که خاصیت گازی دارد می تواند کاملا به تمامی درزها نفوذ کند و انواع آلودگی را از بین ببرد . برای ضد عفونی کردن با بخار نیاز به یک دستگاه به نام دیگ بخار دارید که با استفاده از آن می توانید انسان اجسام و هر چیزی که در محیط خود دارید را پاکسازی و ضدعفونی نمایید .

دستگاه ضد عفونی انسان با بخار با توجه به اینکه نازل خروجی دارد و به صورت مه پاش این بخار خروج پیدا میکند می تواند بسیار موثر و کاربردی در از بین بردن ویروس کرونا موثر عمل کند . با استفاده از این روش می توانید در جاهای مختلف از این سییستم استفاده کنید به عنوان مثال در پاسکازی و ضد عفونی کردن ماشین – استفاده از محلول کار پرهزینه ایی نسبت به بخار است هم چنین بوی مواد شیمایی ناخوشایند می باشد . ضدعفونی کردن انسان با بخار و یا ماشین و یا هر چیز دیگری بسیار راحتر و به صرفه تر می باشد . به عنوان مثال ضد عفونی کردن داخل کابین ماشین با مواد شیمایی باعث می شود هم بوی نامطبوع در داخل ماشین بپیچد و هم در دراز مدت باعث مشکلات ریوی و تنفسی میشود . اما استفاده از بخار برای ضدعفونی کردن چه انسان و چه ماشین و چه هرچیز دیگری نه تنها این عوارض را ندارد بلکه بسیار قوی تر عمل میکند . ویروس کرونا طبق گفته ی سازمان بهداشت جهانی در مای بالای 45 درجه از بین می رود با این تفاسیر بخار با داشتن دمای 70 تا 110 درجه این ویروس را می تواند متلاشی کند .

خرید دستگاه ضدعفونی کننده انسان با بخار

برای خرید و سفارش این دستگاه یعنی ضدعفونی کردن انسان با بخار یا به اصطلاح کارواش بخار می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و پروژه ی خود را توضیح دهید . همان طور که قبلا هم گفته شده است این روش کاملا تضمینی در از بین بردن ویروس کرونا عمل میکند .

شرکت فن آوران زاگرس ماشین تولید کننده این دستگاه ها ( کارواش بخار ) می باشد . کارشناسان ما همه روزه آماده ی پاسخگوی به سوالات شما می باشد . با ما تماس بگرید .

از این روش می توانید در اداراجات در بیمارستان ها در مراکز عمومی و … استفاده کند . بیمارستان ها که خط مقدم ان وروس هستند می تواند که دستگاه ضدعفونی با بخار را تهیه کنند . برای پاکسازی و استریل هر چیزی استفاده کنند مثلا لباس ها کارمندان محیط و ….

برای کسب اطلاعات دقیق تر و بیشتر حتما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

ضدعفونی بخار یکی از روش های خوب و مقرون به صرفه است که تقریبا هر چیزی را می توانید تا 99 درصد استریل وضد عفونی کنید .

یکی از کاربردهای اصلی این سیستم استفاده در کارواش ها و برای ضدعفونی کردن ماشین چه داخل آن شامل تمام قسمت ها که امروزه بسیار مهم است به خاطر اینکه افراد زیاد سوار ماشین می شوند و با ماشین تماس دارند که ممکن است باعث انتقال ویروس شود . چه بیرون ماشین که باز افراد با بیرون ماشین در تماس هستند مثل دستگیره ها .

 شماره تماس : ۹۱ ۲۷ ۲۵ ۳۲ ۰۴۴

 همراه : ۸۳۳۱  ۹۱۵  ۰۹۱۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *